Четвер, 25.04.2024, 10:54

Головна » 2010 » Квітень » 01



У четвер, 1 квітня, боротьбу за путівки до півфіналу Ліги Європи почнуть вісім колективів. Переможець Рубіна зіграє з переможцем Шахтаря, Гамбург прийме Стандард, Валенсія зіграє з Атлетико, а Бенфіка - з Ліверпулем.

Ліга Європи. 1 / 4 фіналу. Перші матчі

Фулхем - Вольфсбург

Лондон. Craven Cottage. Початок: 22:05

Ця парочка цілком може собі дозволити зосередитися саме на цьому євротурнірі. Судіть самі, Фулхем вже точно не зможе розгубити перевагу в 11 очок від зони вильоту, тим більше, Дачникам не скоротити розрив від зони єврокубків на наступний сезон. Вольфсбург далі від дна і ближче до єврокубків, але ось заковика - у чинного Чемпіона Німеччини, напевно, були інші плани на сезон.

Дуже по-різному команди вийшли в чвертьфінал. Фулхем просто розгромив Ювентус, а Вовки вже в додатковий час ... Читати далі »

Переглядів: 504 | Додав: bayan | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)



5. Стойкость и уверенность

Противоречивое впечатление осталось о матче московского ЦСКА против Интера. С одной стороны команда Слуцкого вроде бы и возвращается домой с относительно неплохим результатом, несколько придержав соперника, и игра на поле армейцев будет явственно другой, но с другой - все равно непонятно, как армейцы будут справляться с нерадзурри уже в Москве, с учетом того, как дружина Моуриньо умеет классно играть в гостях, что было прекрасно доказано в битве с потенциально более опасным Челси.

Более того, ЦСКА еще должен благодарить своего кипера-спасителя Игоря Акинфеева и игроков Интера, которые пожалели москвичей, упустив целый ряд моментов.

Однако нельзя не отметить, как в целом достойно и солидно выглядели армейцы с по-настоящему вышколенным и тактически грамотным соперником. Показывать ... Читати далі »

Переглядів: 507 | Додав: bayan | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)


Английский "Арсенал" и испанская "Барселона" устроили шоу в первом матче 1/4 финала Лиги чемпионов.

Лига чемпионов. 1/4 финала. Первый матч

"Арсенал" (Англия) - "Барселона" (Испания) - 2:2

"Арсенал": Альмуния, Клиши, Вермален, Галлас (Денилсон, 44), Санья (Уолкотт, 66), Диаби, Сонг, Фабрегас, Насри, Аршавин (Эбуе, 27), Бендтнер.
"Барселона": Вальдес, Максвелл, Пуйоль, Пике, Алвес, Бускетс, Кейта, Хави, Педро, Ибрагимович (Анри, 77), Месси (Милито, 87).

Голы: Уолкотт (69), Фабрегас (85, с пенальти) - Ибрагимович (46, 59).

Предупреждения: Аршавин, 21. Сонг Билонг, 40. Фабрегас, 44. Пике, 72. Эбуэ, 74. Диаби, 79.

Удаление: Пуйо ... Читати далі »
Переглядів: 610 | Додав: bayan | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)