Четвер, 25.04.2024, 13:15

Головна » 2010 » Травень » 27

Переглядів: 520 | Додав: bayan | Дата: 27.05.2010 | Коментарі (0)

У середу, 26 травня, юнацька збірна України (футболісти 1991 року народження) розгромила у стартовому поєдинку відбірного еліт-раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років команду Боснії-Герцеговини − 4:1.

Дубль Чайковського

Першим суперником «синьо-жовтих» на турнірі, що пройде з 26 по 31 травня на стадіонах Києва та Бородянки, стала команда Боснії-Герцеговини. Рахунок у зустрічі вже на дев’ятій хвилині відкрив півзахисник луганської «Зорі» Ігор Чайковський після розіграшу штрафного, а наприкінці тайму він відзначився вдруге, реалізувавши пенальті, призначений за фол пр ... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: Urist | Дата: 27.05.2010 | Коментарі (0)

Перший товариський поєдинок збірної України в рамках підготовки до домашнього ЄВРО-2012 пройшов під знаком дебютів. Уперше національною командою з тренерської лави керував Мирон Маркевич, уперше форму головної збірної одягли Євген Коноплянка, Олександр Горяїнов, Денис Олійник, Володимир Польовий та Артем Федецький.

Псувати прем'єру новому тренерському штабу ветерани та дебютанти синьо-жовтих не збирались, одразу ж кинувшись атакувати ворота опонентів. Щоправда, початок гри міг обернутися для господарів холодним душем, коли Тарас Михалик, що склав з Дмитром Чигринським пару центральних захисників, невдало віддав м'яча голкіперу. Однак під його ж тиском півзахисник литовців Дарвидас Шендрас не зумів пробити влучно.

... Читати далі »

Переглядів: 457 | Додав: Urist | Дата: 27.05.2010 | Коментарі (0)

Новачок національної команди Євген Коноплянка відзначив свій малий дебют у збірній голом у ворота охтирського «Нафтовика». Переоцінювати цей спаринг не варто, однак впевненість і наполегливість, з якою 20-річний атакуючий півзахисник «Дніпра» працює на тренуваннях, відзначити варто.

М‘ячі летять у тих, хто вміє бити

У спаринг-матчі з «Нафтовиком» (3:0), що відбувся 21 травня, Коноплянка прибрав на замахові захисника і, не входячи у штрафний майданчик, поцілив ногою точно у центр м‘яча. З ударом голкіпер впоратися не зумів: від його рук м‘яч влетів у ворота. «Такий удар − моя коронка: змістився зліва, перекинув м‘яч під праву ногу і ... Читати далі »

Переглядів: 479 | Додав: Urist | Дата: 27.05.2010 | Коментарі (0)