Четвер, 25.04.2024, 10:28

Головна » 2011 » Червень » 19
Добрий день, шановний голово федерації футболу Теплицького району! Я гравець АФК Степанівка Воловодівський Віталій. По-перше, про суддю. Суддя був в нетверезому стані, а саме перед матчем він випивав із вболівальниками АФК Соболівка. Судив в одну сторону, проявляв некомпетентність, були відсутні картки попереджень, не звертав уваги на сигнали бокових суддів, а саме бокового із сторони Степанівки. Завдяки такому суддівству соболівка після першого тайму вигравала 3:0. У другому таймі, зціпивши зуби та терплячи усі удари по ногах від гравців Соболівки ми почали забивати та міняти курс гри. Але сталася ситуація, яка не підлягає ніякому поясненню. Після грубого удару мене ззаду по ногах, свистку судді та виявлення мого незадоволення гравець АФК Соболівка наніс сильний удар кулаком мені по обличчі, після чого усі уболівальники та гравці ФК Соболівка почали вибігати на поле та наносити удари гравцям ФК Степанівка. Я попросив усіх заспокоїтись, але суддя підійшов до мене обхопив руками за спин ... Читати далі »
Переглядів: 1217 | Додав: Roben | Дата: 19.06.2011 | Коментарі (6)