Понеділок, 06.07.2020, 06:19

Головна » 2011 » Грудень » 17 » Зі святом Денем футболу.
14:53
Зі святом Денем футболу.

     «Всесвітній день футболу» відзначається за рішенням ООН. Таким чином, міжнародне співтовариство віддає данину цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.
       Перша згадка про футбол як «про гру в м'яч ногами» історики знайшли в китайських джерелах, що датуються другим тисячоліттям до нашої ери.
Називалася вона Цу Чю, що означає «штовхати ногою». Гра в футбол дозволяла китайським воїнам підтримувати гарну фізичну форму.

       Коли вперше з'явилася ця гра, точно ніхто не знає. Деякі стверджують, що попередником футболу була дика гра саксонців, які жили в Англії в VIII столітті.
Історичних джерел про походження гри у футбол не зебереглось, відомо те, що були ворота і воротар, те, що гра була частиною фізичної підготовки солдатів, і що вона була відома вже три тисячі років тому.

       У футбол грали і в Давній Греції, та Римі близько двох з половиною тисяч років тому. У Греції ця гра називалася «битва за м'яч», з чого можна припустити, що грали в неї відповідно - застосовуючи різноманітні прийоми бойових мистецтв.

       Колектив ПФК «УкрАгроКом» вітає всіх  своїх колег з святом та бажає всього найкращого у житті та спорті!


Переглядів: 250 | Додав: Urist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]