Середа, 24.04.2024, 06:26

Головна » 2012 » Квітень » 1 » «Шахтар» безжартів обіграв «Ворсклу»
20:41
«Шахтар» безжартів обіграв «Ворсклу»

У грі 25-го туру чемпіонату донецький «Шахтар» на виїзді грав з полтавською «Ворсклою».

З складами команд ви можете традиційно ознайомитися в протокольних даних поєдинку. Зазначимо, що місце в воротах «гірників» знову зайняв Андрій Пятов, а пару центральних захисників сформували Дмитро Чигринський і Олександр Чижов. А в рамках акції «Професійний футбол проти голоду» на поле перед грою був розтягнутий банер відповідного змісту.

2 хвилина. Прийнявши м'яч на лінії карного майданчика, Алекс Тейшейра тут же наніс удар - на жаль, повз воріт.

6 хвилина. Оберемко досить жорстко зіграв проти Фернандіньо - арбітр вирішив обмежитися мінімальною мірою покарання, призначивши штрафний удар.

13 хвилина. Лайнсмен змахнув прапорцем, зафіксувавши офсайд у Євгена Селезньова. Форвард «оранжево-чорних» на всіх парах летів до воріт Долганського.

15 хвилина. Андрій Оберемко вирішив пробити здалеку - м'яч просвистів над поперечиною.

19 хвилина. Удар Гая з декількох десятків метрів був неточним.

21 хвилина. Роман Безус активно пресингував Андрія Пятова - воротар «Шахтаря» продемонстрував техніку і блиснув завидною холоднокровністю.

27 хвилина. Гол - 0:1! Коста закинув м'яч на лівий фланг, на Развана Раца, той виконав відмінну подачу, а Євген Селезньов головою переправив м'яч в сітку!

31 хвилина. Арбітр показав Дугласу жовту картку за фол на Янузі.

36 хвилина. Фернандіньо класною передачею вивів на ударну позицію Вілліана, проте десятий номер «гірників» не потрапив в дальній кут.

39 хвилина. Чигринський віддав довгу передачу на Селезньова, автор гола прострілював, проте захисники «Ворскли» були на місці - кутовий.

45 хвилина. Перед самою перервою Курилов головою замикав подачу з кута поля, проте м'яч влучив у Чижова.

49 хвилина. Гол - 0:2! Ще одна класна передача від Развана Раца, тільки на цей раз низом, в напрямку Селезньова. Долганський перервав рух м'яча, але тут як тут був Тейшейра, який розстріляв ворота «Ворскли».

54 хвилина. Пятов впевнено і надійно зіграв на виході після подачі з флангу.

63 хвилина. Вілліан покинув поле, поступившись місцем Дентіньо.

68 хвилина. Суддя поєдинку нагородив Дентіньо жовтою карткою - бразилець сфолив на Безусі.

72 хвилина. Луїс Адріано вийшов замість Євгена Селезньова.

73 хвилина. Чигринський був попереджений за фол на Янузі.

76 хвилина. Подача кутового завершилася неточним ударом Чижова головою.

79 хвилина. Тарас Степаненко з'явився на полі, замінивши Олексія Гая.

81 хвилина. Потужний дальній удар Ахмеда Янузі не став одкровенням для Андрія Пятова. Нехай м'яч і не летів у ворота, воротар «гірників» кинувся у правий від себе кут і перевів «снаряд» на кутовий.

83 хвилина. Оберемко вдарив Косту по ногах, за що і був покараний жовтою карткою.

85 хвилина. Коста зі штрафного закручував м'яч в кут, однак трохи перестарався.

90 +4 хвилина. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Шахтаря» з рахунком 2:0.