П`ятниця, 29.03.2024, 05:39

Головна » 2010 » Лютий » 10
Вихованець відомого бразильського клубу «Коринтіанс». Виступав за «Жувентуде», на початку 2006 року був відданий в оренду в «Фігейренсе» з Флоріанополіса (де став чемпіоном штату Санта-Катаріна 2006).

Потім був куплений московським «Локомотивом», де виступав близько трьох років. У складі клубу він став бронзовим призером чемпіонату Росії 2006 і володарем Кубка Росії: 2006/07.

У серпні 2009 року у Фініньо закінчився контракт з «Локомотивом», і він повернувся до Бразилії, де виступав за клуб «Спорт Ресіфі».

Переглядів: 438 | Додав: Urist | Дата: 10.02.2010 | Коментарі (0)

ерговий матч у чемпіонаті Англії провів суперник донецького «Шахтаря» у 1/16 фіналу Ліги Європи. У 26-му турі Премьер-ліги лондонський «Фулхем» на «Крейвен Котедж» отримав перемогу над «Бернлі» – 3:0.

На 23-ій хвилині рахунок у матчі відкрив Денні Мерфі. Через 8 хвилин нападаючий «дачників» Давид Ельм збільшив відрив, а на початку другого тайму його колега за амплуа Бобі Замора провів третій гол у ворота «Бернлі».

Команда Роя Ходжсона грала у такому складі: Шварцер, Бейрд, Хьюз, Шорі, Дафф (Ріїсе, 76), Етуху, Мерфі, Девіс (Грінінг, 61), Замору (Окака, 70), Ельм

Переглядів: 486 | Додав: Urist | Дата: 10.02.2010 | Коментарі (0)