БУДІВЕЛЬНИК (ГНІВАНЬ)-БУДІВЕЛЬНИК(ІЛЛІНЦІ)  0-1
ФК"БЕРШАДЬ" - ФК "ТЕПЛИК"                                        4-1
Тирас (Ямпіль) - ФК Липовець                                          4-1
Рось (Погребище) - Сатурн - Перемога (Вапнярка)   &n ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: Urist | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)

25 серпня 2013 року відбувся історичний матч. У Теплицький район знову через 22 роки повертається великий футбол. Наша комманда ФК "Теплик" розпочала свої виступи у Чемпіонаті області з футболу у І лізі.
  Перший матч наша команла проводила на стадіоні у м. Бершаді. Із місцевою командою ФК "Бершадь". Досить непростий для нас видався перший виїздний матч після 22 річної переви виступу на область.
  Слід зауважити, що ми грали з командою яка на даний час є срібним призером області, але це ліричний відступ.
  Перший таим напрочуд для нас складався добре. Видержавши наступ суперника наша команда заволоділа серединою поля. І приблизно з 25 хв. до кінця першого тайму створила три 100 % гольових момента, але нажаль пропустила перша не реалізуувавши своїх. Якто кажуть ми змогли забити гол в роздягальну відігравшись за декілька хвилин до кінція першого тайму. Ніби все добре нічія 1-1і команди пішли ... Читати далі »
Переглядів: 510 | Додав: Urist | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)